Xerox drukarki tonery - Sklep Internetowy Xerox - Drukarki Toner Papier

papier toner drukarki xerox pahaser workcentre

Skip to Main Content »

Sklep x4y.pl Business Partner Xerox Sklep x4y.pl Business Partner Xerox
Twój koszyk jest pusty

Xerox - Zparaszamy do zapoznania się z firmą i produktami Xerox

Motto Producenta Xerox

 

"Głęboko wierzymy w potrzebę odpowiedzialnego postępowania jako przykładna korporacja w społecznościach     i krajach, w których działamy. To przekonanie ma dwie podstawowe przesłanki. Pierwsza to wiara, że przykładne postępowanie jest właściwym sposobem zachowania. Druga      to świadomość tego, że właściwy sposób zachowania ma pozytywny wpływ na prowadzony przez nas biznes."

 

Firma Xerox ma główną siedzibę w Norwalk, Connecticut, zatrudnia 136 000 pracowników w 160 krajach i dzięki temu zawsze jest blisko swoich klientów. Jeste czołową międzynarodową korporacją zajmującą się zarządzaniem procesami biznesowymi i dokumentami. Producent Xerox oferuje prawdziwie kompleksowe rozwiązania, od obsługi zaplecza i do drukowania dokumentów - sprawdź ofertę urządzeń w naszym sklepie. Szerokie portfolio pomaga   klientom w prowadzeniu bizensu i zarządzaniu informacjami.

 

 

 

   
  Drukarki
czarno-białe
Drukarki
kolorowe
Wielofunkcyjne
urządzenia czarno-białe
Wielofunkcyjne
urządzenia kolorowe
Materiały
eksploatacyjne
Papiery
 
 DMO- Organizacja Rynkow Rozwijajacych sie
Xerox DMO - to Organizacja Rynkow Rozwijajacych się – koncentruje sie na kreowaniu wzrostu możliwosci dla firm na światowych rynkach wschodzacych, miedzy innymi w Ameryce łacinskiej, Afryce, Europie Wschodniej i Centralnej, w krajach Eurazji, Indiach, Rosji oraz na Bliskim Wschodzie. Klienci Xerox mają dostęp do pelnego portfolio produktów, materiałów eksploatacyjnych i serwisów poprzez sieć firm operatorskich, spółki stowarzyszone, koncesjonariuszy, dustrybutorów, resellerów i dealerów w ponad 140 krajach. Te same wartosci- silna globalna reputacja oraz rozponawalnosc, które stanowia podstawe silnej pozycji marki Xerox, sa takze kluczem do dzialania grupy DMO.

Centralna i Wschodnia Europa, Izrael i Turcja (CIT)
Grupa CIT to grupa regionalna Xerox w Europie Srodkowej i Wschodniej i obejmuje Polske, Wegry, Czechy, Slowacje, Sowenie, Chorwacje, Rumunie oraz Moldawie. Dodatkowo przekazuje uwagi i sluzy rada zarzadom oddzialów w Izraelu oraz Turcji. Firma prosperuje poprzez bezposrednia sprzedaz do klienta oraz stale rosnaca siec lokalnych partnerów oraz resellerów.

Produkty                                            Sterowniki                   Serwis Drukarek