Xerox drukarki tonery - Sklep Internetowy Xerox - Drukarki Toner Papier

papier toner drukarki xerox pahaser workcentre

Skip to Main Content »

Sklep x4y.pl Business Partner Xerox Sklep x4y.pl Business Partner Xerox
Twój koszyk jest pusty
ACS

Firma ACS od prawie 20 lat specjalizuje się w sprzedaży urządzeń drukujących, materiałów i części zamiennych do drukarek.

"Każdy klient jest dla nas tak samo ważny"

"Rzetelna obsługa i racjonalne ceny"

Postanowiliśmy dla Państwa wygody uruchomić sklep internetowy z drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt drukujący i kopiujący, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie i akcesoria związane z drukiem pochodzące od największych producentów. Dostarczamy drukarki, drukarko-kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne i specjalistyczne urządzenia drukujące do cyfrowego druku czarno-białego i kolorowego w niemal wszystkich klasach prędkości od kilku do 100 str./min., w klasie cenowej od tysiąca do kilkuset tysięcy złotych.

Oferujemy również unikalne oprogramowanie i akcesoria do druku w tym oprogramowanie do kontroli kosztów druku, zarządzania kolorami, ochrony dostępu do drukowanych materiałów oraz akcesoria do systemów druku bezprzewodowego. Dysponujemy największym na polskim rynku doświadczeniem w zakresie sprzedaży i obsługi kolorowych urządzeń drukujących..

Naszym klientom udostępniamy unikalny salon prezentacyjny, w którym można sprawdzić i przetestować wiele z oferowanych przez nas rozwiązań a także zapoznać się z nowoczesną organizacją systemu druku, gwarantującą: sprawne zarządzanie drukiem, pełną kontrolę kosztów, ochronę dostępu do drukowanych materiałów i scentralizowaną obsługę systemem zarządzania kolorami.

Jako jeden z największych w kraju dostawców urządzeń i systemów drukujących jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i dogodne formy sprzedaży na oferowane towary i usługi.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy .

Życzymy udanych zakupów i zapraszamy ponownie!


Zarząd Spółki ACS